Reklama

Nowi czytelnicy w nowej filii miejskiej biblioteki [FOTO]

14/02/2020 07:30

Prawie 200 odwiedzin i ponad 60 nowo zarejestrowanych czytelników - tak można podsumować tydzień działania Filii nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży w nowej lokalizacji.

Od 3 lutego Filia nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży funkcjonuje przy ulicy Malachowskiego 1/3. Wcześniej mieściła się ona w budynku Regionalnego Ośrodka Kultury. Nowy lokal jest większy i bardziej funkcjonalny, jest tam też więcej przestrzeni i barw. Znajduje się również miejsce do czytania prasy, a także stanowiska komputerowe, gdzie można skorzystać z internetu. Biblioteka zaopatrywana jest na bieżąco w nowości wydawnicze, każdy więc znajdzie coś dla siebie.

Dla czytelników filia  działa od 3 lutego, natomiast oficjalne otwarcie, w którym udział wezmą przedstawiciele władz samorządowych oraz przyjaciele biblioteki, odbędzie się 18 lutego.

Reklama

UM Lomza/mylomza

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości