Prawie 200 odwiedzin i ponad 60 nowo zarejestrowanych czytelników - tak można podsumować tydzień działania Filii nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży w nowej lokalizacji.
Od 3 lutego Filia nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży funkcjonuje przy ulicy Malachowskiego 1/3. Wcześniej mieściła się ona w budynku Regionalnego Ośrodka Kultury. Nowy lokal jest większy i bardziej funkcjonalny, jest tam też więcej przestrzeni i barw. Znajduje się również miejsce do czytania prasy, a także stanowiska komputerowe, gdzie można skorzystać z internetu. Biblioteka zaopatrywana jest na bieżąco w nowości wydawnicze, każdy więc znajdzie coś dla siebie.
Dla czytelników filia działa od 3 lutego, natomiast oficjalne otwarcie, w którym udział wezmą przedstawiciele władz samorządowych oraz przyjaciele biblioteki, odbędzie się 18 lutego.
UM Lomza/mylomza