Reklama

Nowi pracownicy Straży Miejskiej w Łomży

11/12/2020 11:22

Pięć osób rozpocznie pracę na stanowisku aplikanta Straży Miejskiej w Łomży. W BIuletynie Informacji Publicznej pojawiła się informacja o wynikach naboru.

Jeszcze kilka lat temu w Straży Miejskiej w Łomży było czternaście etatów. Obecnie pracuje tam siedmiu strażników i jeden pracownik cywilny. W lipcu br. na emeryturę przeszedł jeden strażnik, a w przyszłym roku prawa emerytalne nabędzie kolejna osoba.  W między czasie do obowiązków strażników doszła m.in.  kontrola poprawności deklaracji i umów na odbiór nieczystości zarówno od osób fizycznych, jak też przedsiębiorców. Z tego powodu w 2020 roku ogłoszono nabór na pięć wolnych stanowisk urzędniczych aplikanta  - informowaliśmy o tym wcześniej : Straż Miejska w Łomży rekrutuje. Jest aż pięć wolnych stanowisk.

Dziś (11.12) w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Łomży pojawiła się informacja o wynikach naboru.  Na stanowiska aplikanta Straży Miejskiej  zostali wybrani: Bartosz Cieślik (Łomża), Wojciech Ocepa (Łomża), Kacper Krapa (Dylewo), Łukasz Poreda (Łomża), Grzegorz Woźniak (Łomża).

Reklama

Wynagrodzenie w łomżyńskiej Straży Miejskiej wynosi około 3000 zł brutto plus wysługa lat dla nowo zatrudnionych strażników, przed ukończeniem kursów i uzyskaniem uprawnień z gwarancją podwyżki po pozytywnym ukończeniu kursu podstawowego.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości