Reklama

Nowogród. Zdemontowali i ukradli ogrodzenie

21/11/2022 10:05

Policjanci wyjaśniają sprawę kradzieży, do której doszło w ubiegłym tygodniu w Nowogrodzie. Sprawca zdemontował i ukradł metalowe ogrodzenie.

Do przestępstwa doszło na terenie jednej z posesji przy ul. Adama Chętnika. Policja podaje, że nieustalony dotąd sprawca odkręcił i ukradł 27 metalowych przęseł ogrodzenia. Straty oszacowane zostały na 4300 zł.

To kolejne tego typu zdarzenie w ostatnim czasie. Przypomnijmy, że w Kozikach przestępcy ukradli 45 przęseł, 50 słupków i bramę. Do tej kradzieży doszło w październiku

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości