Reklama

Nowy okres świadczeniowy "500+"

26/10/2018 06:44

1 października rozpoczął się kolejny okres na który przyznawane jest świadczenie wychowawcze w ramach programu "Rodzina 500+". Aby otrzymać środki na pełen okres, stosowny wniosek należy złożyć do końca października, bezpośrednio w urzędzie lub przez internet.

Ministerstwo Rodzny, Pracy i Polityki Społecznej informuje, że wrzesień był ostatnim miesiącem w którym wypłacone zostało świadczenie "500+" na podstawie dotychczas złożonych wniosków. Od 1 października istnieje możliwość składania wniosków na nowy okres świadczeniowy. Aby uniknąć przerwy w otrzymywaniu środków, nowy wniosek należy złożyć do końca października.

Wniosek można złożyć bezpośrednio w Urzędzie Miejskim w Łomży bądź przez internet za pośrednictwem portalu Emp@tia lub bankowości elektronicznej.

Wraz z wnioskiem o świadczenie wychowawcze "500+" można złożyć także wniosek o świadczenie "Dobry start". Przyjmowane wniosków na drugie świadczenie trwa do końca listopada.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama