Reklama

Nowy przypadek koronawirusa w Łomży

29/07/2020 10:33

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kobiety w sile wieku z Łomży. To pierwszy od dłuższego czasu przypadek w naszym mieście i jeden z siedmiu podanych dziś przez Biuro Wojewody Podlaskiego.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o siedmiu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • młody mężczyzna z Białegostoku, izolacja domowa
  • dziecko z Białegostoku, izolacja domowa
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu monieckiego, izolacja domowa
  • starszy mężczyzna z powiatu grajewskiego, izolacja domowa
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu grajewskiego, hospitalizowany w Szpitalu Ogólnym w Grajewie
  • starsza kobieta z powiatu grajewskiego, hospitalizowana w Szpitalu Ogólnym w Grajewie
  • kobieta w sile wieku z Łomży, izolacja domowa.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 962 potwierdzone przypadki zakażenia SARS-CoV-2. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 44 416/1 694 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Białostocki sanepid poinformował dziś o dwudziestym zgonie z powodu COVID-19 w Podlaskiem. To 76-letni mieszkaniec powiatu grajewskiego. Był hospitalizowany, miał choroby współistniejące.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama