Reklama

Nowy przypadek koronawirusa w powiecie. Kolejna osoba hospitalizowana w Łomży

08/09/2020 10:41

O dziewięciu nowych przypadkach koronawirusa informuje w dzisiejszym komunikacie Biuro Wojewody Podlaskiego. Wśród chorych jest kobieta w sile wieku z powiatu łomżyńskiego. W Szpitalu Wojewódzkim w Łomży hospitalizowany jest mężczyzna z powiatu wysokomazowieckiego.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o dziewięciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • mężczyzna w sile wieku z powiatu wysokomazowieckiego, izolacja domowa,
  • starszy mężczyzna z powiatu wysokomazowieckiego, hospitalizowany w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży,
  • kobieta w sile wieku z Suwałk, hospitalizowana w Szpitalu Wojewódzkim w Suwałkach,
  • młoda kobieta z Suwałk, izolacja domowa,
  • młody mężczyzna z powiatu wysokomazowieckiego, izolacja domowa,
  • kobieta w sile wieku z powiatu augustowskiego, izolacja domowa,
  • kobieta w sile wieku z powiatu łomżyńskiego, izolacja domowa,
  • dziecko z Suwałk, izolacja domowa,
  • starszy mężczyzna z Suwałk, izolacja domowa.


W sumie w województwie podlaskim odnotowano łącznie 1387 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2.Wyzdrowiały do tej pory w sumie 1064 osoby.

Dziś resort zdrowia poinformował o 400 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. Najwięcej przypadków odnotowano w województwach: małopolskim (97), mazowieckim (52) i śląskim (52). Zmarło 12 zakażonych osób.

Reklama

Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 71 526/2 136 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości