Reklama

Nowy przypadek zakażenia koronawirusem i 10 ozdrowieńców

06/05/2020 18:31

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o kolejnym przypadku zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonym pozytywnym wynikiem testu laboratoryjnego. To mężczyzna w sile wieku z Białegostoku, jest hospitalizowany w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku.

Osoby z najbliższego kontaktu zostały objęte opieką epidemiologiczną. 

Wyzdrowiało kolejnych 10 osób w regionie (w sumie 243). To: nastolatek, młody mężczyzna, kobieta i mężczyzna w sile wieku z Białegostoku, kobieta w sile wieku z powiatu bielskiego, kobieta w sile wieku z powiatu zambrowskiego, młoda kobieta z powiatu monieckiego, starsza kobieta, starszy mężczyzna i mężczyzna w sile wieku z powiatu wysokomazowieckiego.

W sumie w województwie podlaskim mamy 380 potwierdzonych przypadków zakażenia COVID-19. W Polsce koronawirus był przyczyną śmierci 733 osób. Odnotowano też łącznie 14 740 przypadków zakażeń.

Reklama

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości