Reklama

Nowy rekord zakażeń w Polsce. W Podlaskiem potwierdzono sześć przypadków

21/08/2020 10:31

O 903 nowych i potwierdzonych przypadkach koronawirusa poinformowało dziś Ministerstwo Zdrowia. To niestety nowy rekord. W Podlaskiem nowych przypadków odnotowano jedynie sześć. Na liście nie ma mieszkańców Łomży i powiatu łomżyńskiego.

Dziś resort zdrowia poinformował o 903 nowych i potwierdzonych przypadkach koronawirusa. Najwięcej odnotowano w województwach: śląskim (168), małopolskim (156), mazowieckim (146). Jednocześnie ministerstwo poinformowało o śmierci 13 osób zakażonych. 

Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 60 281/1 938 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują dziś o sześciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To: 

Reklama
  • kobieta w sile wieku z powiatu hajnowskiego, izolacja domowa,
  • kobieta w sile wieku z Suwałk, hospitalizowana w Szpitalu Wojewódzkim w Suwałkach,
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu suwalskiego, izolacja domowa,
  • młody mężczyzna z Białegostoku, izolacja domowa,
  • młoda kobieta  z Białegostoku, izolacja domowa,
  • mężczyzna w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano łącznie 1183 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2.Wyzdrowiało kolejnych sześć osób (w sumie 945): mężczyzna w sile wieku z powiatu wysokomazowieckiego, dziecko, kobieta w sile wieku, starsza kobieta, mężczyzna w sile wieku, starszy mężczyzna z powiatu grajewskiego.  

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości