Reklama

Oceń warunki życia w Łomży. Urzędnicy zapraszają do udziału w badaniu ankietowym

26/05/2021 07:30

Miasto Łomża przystąpiło do opracowania Strategii Rozwoju Miasta Łomża do roku 2030, tj. dokumentu określającego cele strategiczne oraz kierunki rozwoju społeczno-gospodarczego i przestrzennego Łomży, wpływające na poprawę jakości życia mieszkańców. Strategia opracowywana będzie z zachowaniem zasad partycypacji społecznej.

W związku z powyższym urzędnicy zapraszają mieszkańców do udziału w ankietyzacji, której celem jest poznanie opinii społeczności na temat uwarunkowań wewnętrznych i zewnętrznych, aktualnych potrzeb oraz przyszłych kierunków rozwoju Łomży.

"W ankiecie prosimy o ocenę warunków życia i działalności w mieście Łomża oraz możliwości jego rozwoju, wskazanie głównych problemów i wyzwań społecznych występujących na terenie miasta oraz zaznaczenie jego mocnych oraz słabych stron. Prosimy także o wskazanie priorytetów, które mają lub mogłyby mieć największy wpływ na rozwój Łomży w latach 2021-2030, obszarów w których powinna nawiązać się współpraca między miastem Łomża, a gminami sąsiadującymi celem rozwoju Łomży jako ośrodka subregionalnego, jakie zadania powinny być głównym wyzwaniem inwestycyjnym naszego miasta oraz z czym powinno się ono utożsamiać w roku 2030." - czytamy.

Reklama

Ankieta została przygotowana i udostępniona w wersji:

  • interaktywnej (TUTAJ)
  • papierowej (TUTAJ), dostępnej również w Urzędzie Miejskim w Łomży (parter – Punkt Obsługi Mieszkańców). Wypełnioną ankietę papierową można wrzucić do urny, która ustawiona jest przy Punkcie Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego, Stary Rynek 14 w Łomży.

Badanie ankietowe trwa do 8 czerwca 2021 r. Ankieta ma charakter anonimowy.

Źródło: UM Lomza/mylomza

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości