Reklama

Odeszła śp. Anna Magdalena Górtatowska, wieloletnia pracownica OPS Gminy Łomża

22/03/2021 12:56

21 marca 2021 roku odeszła śp. Anna Magdalena Górtatowska, wieloletnia pracownica Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Łomża.

Wyrazy współczucia i słowa otuchy dla rodziny, przyjaciół i znajomych składają:

  • Piotr Kłys - Wójt Gminy Łomża
  • Małgorzata Kozicka - Kierownik OPS Gminy Łomża
  • oraz pracownicy UG Łomża, OPS Gminy Łomża i ZES Gminy Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości