Reklama

Ktoś uszkodził auto i uciekł. Wszystko zarejestrował miejski monitoring

06/12/2021 10:57

Trzy dni temu doszło do uszkodzenia pojazdu na ul. Dworcowej w Łomży. Zauważyli to operatorzy miejskiego monitoringu. Nagranie zostało zabezpieczone, a właściciel porysowanego auta sprawę zgłosił policjantom.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek (3.12). Z relacji Straży Miejskiej w Łomży wynika, że uwagę operatorów monitoringu zwrócił wtedy kierowca pojazdu wyjeżdżającego z parkingu przy ul. Dworcowej. Manewry kierującego oplem doprowadziły do uszkodzenia innego zaparkowanego obok samochodu. Sprawca postanowił jednak oddalić się z miejsca zdarzenia. Nagranie zostało zabezpieczone, a właściciel porysowanego auta sprawę zgłosił policjantom.

Przypomnijmy, że w Łomży monitoring miejski to ponad 200 kamer. Są one zainstalowane na głównych skrzyżowaniach, w parkach, na osiedlach, w rejonach szkół. Najwięcej wykroczeń ujawnionych bezpośrednio przez operatorów monitoringu miejskiego dotyczy spożywania alkoholu w miejscu publicznym i zaśmiecania miejsc publicznych. Do tego dochodzą zniszczenia urządzeń użyteczności publicznej, zieleni czy blokowanie ruchu drogowego przez pojazdy, które uległy uszkodzeniu. Operatorzy namierzają także uszkodzenia w infrastrukturze drogowej oraz lokalizują osoby leżące na chodnikach i ławkach.

Reklama

Jak to działa? Sprawdźcie: Monitoring miejski w Łomży. Ponad 200 kamer obserwuje ulice, parki, osiedla [VIDEO]

Zdj: Straż Miejska w Łomży

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama