Reklama

Pierwsze takie żołnierskie życzenia [FOTO]

20/12/2019 08:06

Żołnierze 18 Pułku Logistycznego z siedzibą w Łomży po raz pierwszy podzielili się opłatkiem. Najlepsze życzenia żołnierzom i pracownikom jednostki złożył jej dowódca pułkownik Paweł Gałązka.

- Ta wigilia jest szczególna, bo jednostka została sformowana trzy miesiące temu. Jako mieszkańcy Łomży, niezwykle się cieszymy i jesteśmy dumni z tego, że wojsko wróciło do naszego miasta – powiedział prezydent Mariusz Chrzanowski, podkreślając znaczenie 18 Pułku Logistycznego, który jak dodał stwarza perspektywy na dalszy rozwój grodu nad Narwią.

Jednostka utworzona na bazie Warsztatów Technicznych Łomża podlega bezpośrednio dowódcy 18 Dywizji Zmechanizowanej im. gen. broni Tadeusza Buka. Pułk będzie zabezpieczał pod względem logistycznym działalność jednostek wchodzących w skład „Żelaznej Dywizji”. Żołnierze mają kultywować tradycje 33 Pułku Piechoty.

Reklama

fot. Ł. Chełchowski

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości