Reklama

Pijany mieszkaniec Łomży z impetem wjechał na przejście. Mogło dojść do tragedii

24/01/2023 15:24

- Tylko refleks osób znajdujących się na przejściu pozwolił uniknąć tragedii - informują łomżyńscy w policjanci. W ich ręce wpadł pijany kierowca toyoty, który z impetem wjechał na przejściu dla pieszych.

Wszystko wydarzyło się wczoraj o godz. 17:00. 

- Policjanci z łomżyńskiej drogówki pełniący służbę na terenie miasta na jednym z głównych skrzyżowań w mieście zauważyli, jak kierowca toyoty z impetem wjeżdża na przejście dla pieszych. Tylko refleks osób znajdujących się na przejściu pozwolił uniknąć tragedii. Policjanci natychmiast zatrzymali kierowcę toyoty. Podczas rozmowy z nim wyczuli alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że 53-latek miał ponad 2,2 promila alkoholu w organizmie - relacjonuje KMP w Łomży.

Reklama

Mieszkaniec naszego miasta stracił prawo jazdy. Teraz usłyszy zarzut jazdy w stanie nietrzeźwości, a dodatkowo odpowie za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

zdj. KMP w Łomży

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości