Trwają dalsze prace nad przygotowaniem tzw. Planu Rozwoju Lokalnego i pozyskaniem środków na realizację projektów, które będą finansowane z Mechanizmu Finansowego EOG i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021. Miejscy urzędnicy zwracają się z prośbą o uczestniczenie w kreowaniu pomysłów i kierunków rozwoju Łomży.
- Przy tworzeniu naszej propozycji projektowej – tzw. Planu Rozwoju Lokalnego, ważne jest zaangażowanie mieszkańców. Nie osiągniemy sukcesu bez Państwa udziału. Dlatego zwracamy się z prośbą uczestnictwa w procedurze pozyskania pomysłów i kierunków rozwoju Łomży - informują miejscy urzędnicy.
Ratusz zaprasza do wypełnienia krótkiej ankiety (kliknij). Jest ona anonimowa, a wszystkie zebrane informacje i pomysły na działania, inwestycje, czy wydarzenia będą wykorzystywane wyłącznie do sporządzenia zbiorczych zestawień. Pojedyncze ankiety nie będą publikowane.
Badanie ankietowe potrwa do 31 maja 2020 roku.