Reklama

Podlaska KAS ma nowych funkcjonariuszy [FOTO]

21/10/2021 07:35

14 nowych funkcjonariuszy ma w swoich szeregach podlaska Krajowa Administracja Skarbowa. Uroczyste ślubowanie odbyło się w siedzibie Podlaskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Białymstoku.

W obecności kadry kierowniczej podlaskiej KAS, do 996 funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej, którzy pełnią obecnie służbę w województwie podlaskim, dołączyło 14 kolejnych. Oprócz mianowań do dwuletniej służby przygotowawczej, 3 funkcjonariuszy Dyrektor Izby Administracyjnej w Białymstoku Wojciech Orłowski mianował do służby stałej.

Funkcjonariusze, którzy  po raz pierwszy włożyli mundur mają za sobą wymagający, wieloetapowy i trwający kilka miesięcy proces rekrutacji, na który składał się m.in.: test wiedzy, test sprawności, rozmowa kwalifikacyjna oraz badanie zdolności do pełnienia służby w Służbie Celno-Skarbowej.

Reklama

Od początku roku podlaska KAS przyjęła łącznie 87 nowych funkcjonariuszy. Wykonują oni zadania wspólnie z członkami korpusu służby cywilnej, których w podlaskiej KAS jest obecnie 1287.

fot. IAS Białystok

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama