Reklama

Poniedziałek na granicy

28/12/2021 08:33

68 prób nielegalnego przekroczenia polsko-białoruskiej granicy ujawnili minionej doby (27.12) funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej.

Na odcinku ochranianym przez Placówkę SG w Mielniku grupa 24 obywateli Iraku siłowo forsowała granicę. 

"Około godziny 21.00 grupa 24 obywateli Iraku rozpoczęła szturm na naszą granicę. W kierunku żołnierzy i funkcjonariuszy Straży Granicznej poleciały  kamienie. Służby białoruskie towarzyszyły agresywnej grupie. Cudzoziemcy niszczyli zabezpieczenia graniczne, gdzie przy użyciu drewnianej kładki zdołali przekroczyć zaporę. Wszyscy zostali zatrzymani i zawróceni do linii granicy państwa." - informuje Podlaski Oddział SG.

Reklama

zdj. POSG

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości