Artykuł pt. "Łomża może leżeć na złożach ropy! Wiceminister Kołakowski negocjuje już w Dubaju" był jedynie żartem z okazji prima aprilis. Jednocześnie zawierał ziarno prawdy.
Musimy przyznać, że dobrze bawiliśmy się, przygotowując dla Was żart z okazji prima aprilis! 1 kwietnia wszyscy mamy naturę dowcipnisiów. Także dziennikarze.
Chodzi oczywiście o naszą wczorajszą publikację: Łomża może leżeć na złożach ropy! Wiceminister Kołakowski negocjuje już w Dubaju
Wiele osób chciałoby, aby odnalezienie złóż ropy naftowej Łomży okazało się prawdą. Niestety podczas budowy przedłużenia ul. Meblowej żadnych złóż nie odkryto.
Artykuł był jedynie żartem z okazji prima aprilis!
Prawdą jest natomiast wizyta wiceministra Lecha Antoniego Kołakowskiego w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Sekretarz stanu, pochodzący z naszego regionu, pojechał tam promować polską żywność oraz zabiegał o zwiększenie eksportu naszych towarów rolno-spożywczych do krajów Bliskiego Wschodu.