Planujecie załatwić coś w Oddziale Ewidencji Ludności Urzędu Miejskiego w Łomży? Dziś może być z tym problem. W godz. 9:30 - 12:30 nastąpi przerwa w obsłudze interesantów. Urząd Miejski poinformował również o awarii telefonów.
"We wtorek 25 maja 2021 r., w godzinach 9:30 – 12:30, nastąpi przerwa w obsłudze interesantów w Oddziale Ewidencji Ludności Centrum Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego w Łomży, z powodu konieczności przeprowadzenia wyznaczonych czynności, związanych z przygotowaniem do wdrożenia nowych dowodów osobistych z drugą cechą biometryczną (odciskami palców)." - przekazuje Urząd Miejski w Łomży.
Urzędnicy przepraszają za ewentualne utrudnienia.
[AKTUALIZACJA] Miejscy urzędnicy poinformowali również o awarii u dostawcy usług telefonii internetowej.
"W związku z awarią u dostawcy usługi telefonii internetowej w dniu dzisiejszym (25.05) mogą wystąpić problemy w połączeniach telefonicznych z Urzędem Miejskim. Za utrudnienia przepraszamy."