Reklama

Rząd „zamyka” kolejne sąsiednie województwo. Od poniedziałku surowsze obostrzenia

11/03/2021 14:42

Do województw warmińsko-mazurskiego i pomorskiego, od poniedziałku dołączą mazowieckie i lubuskie. Będą obwiązywać tam liczniejsze obostrzenia, m.in. zamknięte zostaną hotele, sklepy w galeriach handlowych, kina i teatry.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski powiedział, że „dzisiejsze wyniki wskazują, że materializuje się czarny scenariusz”.

– Mało że mamy do czynienia z dynamicznym tempem rozwoju pandemii, to jest to jeszcze niestety trend trwały – mówił minister.

Od poniedziałku w województwach mazowieckim i lubuskim zamknięte zostaną hotele, ograniczona działalność centrów handlowych, zamknięte kina, teatry, galerie sztuki oraz obiekty sportowe, jak baseny czy sauny. Nauczanie w klasach I-III będzie odbywało siew w trybie hybrydowym. Nowe regulacje będą obowiązywały na razie do 28 marca.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama