Parking przy moście w Nowogrodzie stał się dziś lądowiskiem dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Nie były to jednak ćwiczenia.
Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że ratownicy ratowali życie osoby, która przejeżdżała przez Nowogród i nagle źle się poczuła. Prawdopodobnie przyczyną był udar mózgu. Po dojechaniu na miejsce karetki łomżyńskiej stacji pogotowia podjęto decyzję o wezwaniu śmigłowca.
Ratownicy wraz z pacjentem odlecieli w kierunku Białegostoku.
Za zdjęcia dziękujemy Czytelnikowi