Biegły z zakresu pożarnictwa wypowie się w sprawie płonącego samochodu z ul. Kamiennej w Łomży. Od tego do jakich wniosków dojdzie, zależy dalsze policyjne postępowanie.
Wracamy do tematu spalonego samochodu z ul. Kamiennej w Łomży. Więcej: Łomża. W nocy palił się samochód [FOTO]
Sprawą zajmuje się policja, w związku ze zgłoszeniem, które przekazała mundurowym właścicielka auta. Pojazd został zabezpieczony. Znajduje się na policyjnym parkingu.
- Na jutro powołano biegłego z zakresu pożarnictwa, który wypowie się w tej sprawie. Od jego opinii zależy ewentualne dalsze postępowanie. Do czasu pojawienia się opinii czynności zostały wstrzymane - informuje Urszula Brulińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.
Reklama
Jeżeli okaże się, że było to podpalenie, mundurowi zaczną poszukiwania sprawcy. Przy czym policja zaznacza, że zwykle podpalenia samochodów to sytuacje incydentalne. Najczęściej dochodzi do samozapłonów.