Reklama

Starszy mężczyzna "złapał gumę". Pomógł policjant drogówki

15/01/2021 11:35

- W pewnym momencie nadjechała policja. Kierujący pojazdem policyjnym ... udzielił mi pomocy przy demontażu i montażu koła. Wykonał to bezinteresownie, za co Mu serdecznie podziękowałem" – takie słowa znalazły się w podziękowaniu, które otrzymał Komendant Miejski Policji w Łomży. Chodzi o policjanta z Wydziału Ruchu Drogowego łomżyńskiej jednostki, który pomógł 79 letniemu mieszkańcowi miasta przy wymianie koła.

W miniony wtorek, funkcjonariusz z łomżyńskiej drogówki pełniąc służbę na terenie miasta, na jednej z wysepek autobusowych przy ul. Zawadzkiej zauważył starszego mężczyznę zmieniającego koło. Zatrzymał się i zaproponował swoją pomoc. Bez większych trudności zdjął koło, z którego jak się okazało zeszło powietrze i zamontował koło zapasowe. Dzięki pomocy policjanta, mężczyzna mógł bezpiecznie kontynuować podróż.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama