Świąteczny klimat zagościł tym razem w Domu Pomocy Społecznej w Łomży. Podopieczni i pracownicy placówki składali sobie życzenia w trakcie wigilijnego spotkania, któremu jak zawsze towarzyszyły występy artystyczne.
Podopieczni DPS-u zaprezentowali bożonarodzeniowe jasełki i śpiewali kolędy. Po części artystycznej przyszedł czas na krótkie wystąpienia i życzenia.
Wiceprezydent Andrzej Stypułkowski podziękował kadrze DPS-u za codzienną, trudną pracę, jaką wykonują na rzecz drugiego człowieka. Pracownikom i podopiecznym placówki życzył przede wszystkim spokoju i odpoczynku.
- Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych napełni Państwa serca radością i optymizmem – mówił Andrzej Stypułkowski składając także najserdeczniejsze życzenia noworoczne. Do świątecznych życzeń dołączyli się również: wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Łomży Andrzej Grzymała oraz starosta łomżyński Lech Szabłowski.
Reklama
Wigilijne spotkanie było także dobrą okazją do podziękowania osobom, które wspierają Dom Pomocy Społecznej i działające przy nim Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie "Pomocna Dłoń".
- Jesteśmy wielką rodziną, mamy swoje plany i marzenia, a dzięki ludziom dobre woli możemy je spełniać – mówił dyrektor placówki Krzysztof Jankowski
fot. Kamil Brzostowski