Reklama

310 zł za test. Laboratorium COVID-19 w łomżyńskim szpitalu

11/12/2020 14:38

W przyszłym tygodniu w Szpitalu Wojewódzkim im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży uruchomiona zostanie pracownia badań molekularnych, w której będą wykonywane m.in. badania w kierunku COVID-19. Realizowane będą również badania komercyjne.

- W przypadku badań zlecanych przez lekarzy, w kwestii pobierania wymazów dla pacjenta nic nie zmieni się, poza miejscem dokonywania analizy badania. Lokalizacja, sposób ustalania wymazu i godziny pracy punktu wymazowego pozostają bez zmian. Wymazy nadal będą pobierane przez 7 dni w tygodniu w godz. 7.00-14.00, rejestracja telefoniczna codziennie, pod nr 864733510 w godz. 7.30-14.30 - informuje Jolanta Gryc, Pełnomocnik Dyrektora ds. Systemu Zarządzania Jakością i Akredytacji.

Zmiana dotyczy badań komercyjnych (prywatnych), które dotychczas nie były realizowane w łomżyńskim szpitalu. Od przyszłego tygodnia badania prywatne będą wykonywane w godzinach popołudniowych, od godz. 14.30 po wcześniejszej rejestracji telefonicznej pod nr 864733575 i opłaceniu badania w szpitalnym laboratorium. Opłata za badanie wynosi 310zł.

Reklama

- Pacjenci z podejrzeniem zakażenia Covid-19 chcący wykonać prywatnie badanie proszeni są o informowanie personelu laboratorium podczas rejestracji telefonicznej. Opłaty od tych osób będą pobierane gotówką w punkcie wymazowym, bezpośrednio przed badaniem - dodaje Jolanta Gryc. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama