Reklama

Szpital w Łomży zacznie przyjmować pacjentów? Dariusz Piontkowski: "Decyzja może w przyszłym tygodniu"

15/05/2020 12:43

Duża szansa, że szpital w Łomży zacznie przyjmować pacjentów - napisał za pośrednictwem facebooka minister Dariusz Piontkowski, szef podlaskich struktur PiS. Decyzja może zapaść już w przyszłym tygodniu.

Minister Dariusz Piontkowski odbył z spotkanie z wiceministrem zdrowia Waldemarem Kraską. Rozmowa dotyczyła sieci szpitali jednoimiennych w województwie podlaskim.  W spotkaniu udział wzięli także: wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski, wicewojewoda podlaski Tomasz Madras oraz radny sejmiku województwa Podlaskiego Piotr Modzelewski.

Jest duża szansa, że Szpital Wojewódzki w Łomży zacznie przyjmować pacjentów.  Dariusz Piontkowski za pośrednictwem facebooka przekazał, że decyzja może zapaść już w przyszłym tygodniu.

Reklama

:

Czy mieszkańcy Łomży ponownie będą mogli korzystać z opieki medycznej na miejscu? 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości