Duża szansa, że szpital w Łomży zacznie przyjmować pacjentów - napisał za pośrednictwem facebooka minister Dariusz Piontkowski, szef podlaskich struktur PiS. Decyzja może zapaść już w przyszłym tygodniu.
Minister Dariusz Piontkowski odbył z spotkanie z wiceministrem zdrowia Waldemarem Kraską. Rozmowa dotyczyła sieci szpitali jednoimiennych w województwie podlaskim. W spotkaniu udział wzięli także: wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski, wicewojewoda podlaski Tomasz Madras oraz radny sejmiku województwa Podlaskiego Piotr Modzelewski.
Jest duża szansa, że Szpital Wojewódzki w Łomży zacznie przyjmować pacjentów. Dariusz Piontkowski za pośrednictwem facebooka przekazał, że decyzja może zapaść już w przyszłym tygodniu.
:
Czy mieszkańcy Łomży ponownie będą mogli korzystać z opieki medycznej na miejscu?