Reklama

Takiej zbiórki jeszcze nie było. Zebrano już 2 miliony złotych na leczenie Julki Kierzkowskiej

20/11/2021 15:43

To już pewne. Julka pojedzie do Bostonu. Imponuje kwota, ale też zaangażowanie wolontariuszy i hojnych darczyńców. To co jeszcze kilka miesięcy temu dla rodziców półtorarocznej Julki wydawało się nierealne, dziś stało się faktem. Dzięki samozaparciu rodziców i wszystkich ofiarodawców zebrano już całą kwotę potrzebną na operację serca!

O chorobie 1,5-rocznej Julki Kierzkowskiej z Jedwabnego informowaliśmy wielokrotnie. Dziewczynka urodziła się z wrodzoną wadą rozwojową przegród serca (ubytek przegrody przedsionkowo-komorowej) i potrzebuje kosztownego leczenia w Stanach Zjednoczonych.

- Wzruszenie zapiera nam dech w piersiach, oczy zachodzą łzami szczęścia. Nie ma słów by opisać naszą wdzięczność. Nie jesteśmy w stanie ubrać w słowa tego, jakie uczucia kłębią się w naszych sercach. Dzięki Wam, Julka dostanie szansę na nowe, lepsze życie. Bez Waszej pomocy nie dalibyśmy rady. Dziękujemy KAŻDEMU, kto wsparł nas w jakiejkolwiek formie - informuje mama Julii.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości