Reklama

Te jednostki OSP otrzymają dofinansowanie na zakup samochodów

23/02/2023 14:35

​​​​​​​W czwartek, 23 lutego br. wiceminister Maciej Wąsik poinformował o zatwierdzeniu nowego zestawienia jednostek OSP, które w bieżącym roku otrzymają dofinansowanie na zakup samochodów ratowniczo – gaśniczych. Na liście są trzy jednostki z terenu powiatu łomżyńskiego.

Do strażaków-ochotników z całego kraju ma trafić łącznie 675 nowych pojazdów, w tym 180 lekkich samochodów ratowniczo-gaśniczych, 417 średnich oraz 78 ciężkich. Druhowie z województwa podlaskiego wzbogacą się o 28 samochodów, natomiast w powiecie łomżyńskim mają pojawić się 3 nowe pojazdy.

OSP w Starych Kupiskach ma otrzymać dofinansowanie na pojazd średni, podobnie jak OSP w Konarzycach. Środki na zakup ciężkiego wozu mają otrzymać strażacy z OSP w Piątnicy.

Pełna lista znajduje się na stronie MSWiA

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości