Trudności z dodzwonieniem się do łomżyńskiego WORD mają być przejściowymi problemami. Mieszkańcy Łomży i okolic powinni zgłaszać się bezpośrednio. A jeżeli ktoś chce zadzwonić, to najlepiej po godz. 17:00 - tak sprawę kłopotów z połączeniem się z ośrodkiem widzi jego przedstawiciel.
Internauci skarżą się, że mają problem z dodzwonieniem się do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży. Przedstawiciel miejscowego WORD tłumaczy, że to niewielkie, przejściowe problemy:
- Jednostkowe trudności z połączeniem telefonicznym mogą wynikać z sezonowości zapisów, jakie niesie ze sobą nowy rok szkolny i wejście nowej dużej grupy osób w wiek uprawniający do uzyskania prawa jazdy. Cieszy nas, że wielu z kandydatów na kierowców wybiera właśnie WORD w Łomży, dlatego czujemy się zobowiązani do skracania czasu oczekiwania na kontakt i w przypadku takich sygnałów kierujemy dodatkowe osoby do obsługi rejestracji - mówi Bogusław Bazydło, zastępca dyrektora WORD Łomża. - Innym rozwiązaniem uniknięcia „korka” telekomunikacyjnego jest wykonanie połączenia między godziną 17.00 a 21.00 - dodaje.
Reklama
Osoby, które chcą zapisać się na egzamin, powinny korzystać z numeru: (86) 216 23 19. Można zgłaszać się także e-mailowo (rejestracja@word.lomza.pl). WORD sugeruje także, żeby osoby z Łomży i okolic zgłaszały się bezpośrednio do obiektu przy ul. Zjazd 21. Rejestracja czynna jest w godz. 8.00 - 21.00.