W piątek 26 lutego w siedzibie Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy" organizowanego przez Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów. Pierwszy Urząd Skarbowy w Białymstoku, jako jedyny w Polsce po raz 18. został laureatem ogólnopolskiego konkursu. Wśród nagrodzonych znalazły się także urzędy skarbowe z Łomży i Zambrowa.
W dzisiejszym spotkaniu wzięli udział naczelnicy nagrodzonych urzędów skarbowych – Elżbieta Wróblewska, Tadeusz Zysik, Katarzyna Wilimczyk, Dyrektor Izby Administracji Skarbowej Wojciech Orłowski, Prezes Białostockiej Loży Bussiness Centre Club Krzysztof Żukowski oraz wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski, który wręczył nagrody.
Celem konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy" jest promowanie wysokich standardów obsługi klienta, a także tworzenie między administracją skarbową a przedsiębiorcami relacji opartych na wzajemnej życzliwości i profesjonalizmie.
- Serdecznie gratuluję wyróżnionym urzędom skarbowym. Bardzo cieszy mnie fakt, że jakość obsługi klienta w naszym województwie utrzymuje się na tak dobrym poziomie. Szczególne gratulacje kieruję do naczelnik Pierwszego Urzędu Skarbowego w Białymstoku Pani Elżbiety Wróblewskiej, pod której kierownictwem urząd, jako jedyny w Polsce 18 raz z rzędu stał się laureatem tego konkursu. Jest to szczególne osiągnięcie." – mówił wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski.
fot. IAS Białystok