Reklama

Trzy zgony i osiem zachorowań. Nowy przypadek koronawirusa pod Łomżą

14/09/2020 10:34

O trzech przypadkach śmierci z powodu COVID-19 informuje dziś Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny. Odnotowano też osiem kolejnych zachorowań. Wśród chorych jest m.in. starsza kobieta z powiatu łomżyńskiego.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o ośmiu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • starsza kobieta z powiatu łomżyńskiego, izolacja domowa,
  • starsza kobieta z powiatu wysokomazowieckiego, hospitalizowana w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży,
  • młoda kobieta z Białegostoku, izolacja domowa,
  • kobieta w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa,
  • młody mężczyzna z Białegostoku, hospitalizowany w USK w Białymstoku,
  • mężczyzna w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa,
  • nastolatek z powiatu białostockiego, izolacja domowa,
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu białostockiego, izolacja domowa.

Nie żyją trzy osoby

Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował o trzech kolejnych zgonach z powodu COVID-19 w woj. podlaskim.

To:

  • kobieta w wieku 89 lat, mieszkanka powiatu białostockiego, miała choroby współistniejące.
  • kobieta w wieku 100 lat, mieszkanka powiatu augustowskiego, miała choroby współistniejące.
  • kobieta w wieku 63 lat, mieszkanka powiatu augustowskiego., miała choroby współistniejące.

Koronawirus w Polsce

Dziś resort zdrowia poinformował o 377 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. Najwięcej w województwach: mazowieckim (61), małopolskim (52), pomorskim(46). Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 74 529 /2 203 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Reklama

/zdj. archiwum/

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości