O trzech przypadkach śmierci z powodu COVID-19 informuje dziś Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny. Odnotowano też osiem kolejnych zachorowań. Wśród chorych jest m.in. starsza kobieta z powiatu łomżyńskiego.
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o ośmiu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:
Nie żyją trzy osoby
Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował o trzech kolejnych zgonach z powodu COVID-19 w woj. podlaskim.
To:
Koronawirus w Polsce
Dziś resort zdrowia poinformował o 377 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. Najwięcej w województwach: mazowieckim (61), małopolskim (52), pomorskim(46). Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 74 529 /2 203 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).
/zdj. archiwum/