Reklama

Tylko jedna osoba chce zostać trzecim zastępcą dyrektora szpitala w Łomży

21/05/2021 15:50

Jedna osoba wystartowała w konkursie na stanowisko zastępcy dyrektora ds. eksploatacyjno-technicznych w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży.  Dokumenty można było składać do wczoraj (20.05).

Konkurs na stanowisko zastępcy dyrektora ds. eksploatacyjno-technicznych został ogłoszony 10 maja, a kandydaci mogli składać dokumenty do wczoraj (20.05). Jak przekazała nam Jolanta Gryc, pełnomocnik dyrektora ds. systemu zarządzania jakością i akredytacji, w odpowiedzi na ogłoszony konkurs wpłynęła tylko jedna oferta.

Wśród wymagań stawianych kandydatom możemy znaleźć m.in. wyższe wykształcenie o odpowiednim kierunku oraz 5 lat stażu pracy w zawodzie. Preferowane są osoby, które zdobyły wykształcenie wyższe o profilu technicznym, dyplom ukończenia studium podyplomowego w zakresie zarządzania, menedżerskim lub podobnym i mogą udokumentować co najmniej 5 lat stażu pracy na stanowiskach kierowniczych.

Reklama

O planach utworzenia posady zastępcy dyrektora ds. eksploatacyjno-technicznych informowaliśmy w lutym br. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć mają sprawy związane z nadzorem nad pionem działalności pomocniczej i eksploatacyjnej. To w szczególności: nadzór nad procesami zaopatrzenia, nadzór merytoryczny nad przygotowaniem i przeprowadzaniem postępowań przetargowych, nadzór nad utrzymaniem infrastruktury technicznej szpitala w stanie należytej sprawności, a także koordynowanie prac nad opracowywaniem i realizacją planu inwestycyjnego szpitala.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości