Wieczorem 54-latka wyjechała z domu rowerem i do rana nie wróciła. W akcji poszukiwawczej uczestniczyło 19 policjantów. Mieszkanka Nowogrodu została odnaleziona w okolicach Sławca.
19 policjantów szukało kobiety, która zaginęła w środę (8.09) wieczorem. To 54-latka z Nowogrodu. Wyjechała rowerem z miejsca zamieszkania.
Poszukiwania zaczęły się w czwartek (9.09) około godz. 9:00. Kobietę udało się odnaleźć po około 2 godzinach. Mundurowi trafili na nią w okolicach miejscowości Sławiec w gminie Nowogród. 54-latka szła drogą, prowadząc rower. Na miejsce wezwana została karetka pogotowia.