Reklama

Ul. Nowogrodzka. Betonowa barierka spadła z ciężarówki

13/09/2021 11:09

Tym razem nic się nie stało, nie zmienia to jednak faktu, że takie zdarzenia nie powinny mieć miejsca. Z jednej z wielotonowych ciężarówek spadła niezabezpieczona, betonowa barierka.

W poniedziałek (13.09) rano w Łomży doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Około godz. 7:00 na ul. Nowogrodzkiej z jednej z trzech ciężarówek, które przejeżdżały przez miasto od strony Olsztyna, spadła kilkutonowa, betonowa barierka. Element “zleciał” na lewą stronę, przez co zagrażał samochodom, które jechały naprzeciwko. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Trzy ciężarówki zatrzymały się i wykorzystując podnośnik zabrały betonową przeszkodę. Po wszystkim zostało niewielkie wgniecenie w asfalcie.

Co istotne, wszystkie ciężarówki wiozły tego typu towar. I zdecydowanie nie powinny się w tym miejscu znaleźć. Policja nie odnotowała tego zdarzenia. Betonowy transport bezkarnie ruszył w dalszą drogę.

Reklama

 

Fot. Czytelnik

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama