Reklama

Ul. Wesoła. Na nagraniu widać, jak młodzi ludzie niszczą barierkę. Szuka ich policja [FOTO]

23/09/2021 11:42

Chuliganami, którzy zniszczyli kładkę przy ul. Wesołej w Łomży, okazała się grupa młodych ludzi. Widać ich na zabezpieczonym nagraniu. Teraz sprawców szuka policja.

Raz jeszcze wracamy do sprawy kładki przy ul. Wesołej w Łomży. Więcej: Ul. Wesoła. Kładka naprawiona. O sprawcach zniszczenia nic nie wiadomo [FOTO]

Okazuje się, że zabezpieczony został monitoring, na którym widać, jak grupa młodych osób szarpie barierką i w nią kopie. Nagranie przekazano policji, która teraz poszukuje sprawców zdarzenia.

Ze względu na zniszczenia przeprawa została na trzy dni wyłączona z użytkowania, a naprawą barierki zajęli się pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, którzy koszty tych prac wycenili na około 2000 zł.

Reklama

Jednocześnie ratusz apeluje o poszanowanie dobra wspólnego, by jak najlepiej służyło ono mieszkańcom. Urząd miejski przypomina również, że bardzo często wizerunek sprawców przestępstw i wykroczeń rejestrowany jest przez kamery, co pozwala na zatrzymanie podejrzanych i pociągnięcie ich do odpowiedzialności karnej. Tylko w tym roku dzięki monitoringowi udało się ustalić sprawców kilkunastu czynów zabronionych, do których doszło na terenie miasta.

 

Fot. UM Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości