Reklama

Urząd Miejski w Łomży prowadzi badanie satysfakcji klienta

04/08/2020 07:40

Na jakim poziomie świadczy usługi Urząd Miejski w Łomży? Czy do właściwych urzędników załatwiających sprawy można trafić bez problemu? W celu sprawnej i profesjonalnej obsługi klientów oraz w celu starannego wykonywania zadań publicznych świadczonych przez Urząd Miejski, a także tworzenia warunków stałego rozwoju, urzędnicy zachęcają do wypełnienia ankiety zadowolenia klienta.

Badanie ankietowe jest elementem przygotowywanego przez Miasto projektu pn. : „Łomża - Miasto, w którym żyję i pracuję’’ w ramach Programu „Rozwój Lokalny”, finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021.

"Państwa oceny, uwagi i wnioski będą uwzględnione w Planie Rozwoju Instytucjonalnego – dokumencie strategicznym powstającym na potrzeby ww. projektu i tym samym przyczynią się do udoskonalenia usług publicznych świadczonych przez Urząd Miejski w Łomży." - czytamy.

Reklama

Badanie ankietowe dostępne jest po kliknięciu TUTAJ

Ankieta będzie aktywna do dnia 9 sierpnia br. Urzędnicy zapraszają do aktywnego udziału w badaniu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama