Reklama

Urzędnicy pójdą do kina

09/04/2021 12:08

10 975 zł netto kosztował cykl seansów kinowych, który Urząd Miejski w Łomży zakupił dla swoich pracowników. To forma wsparcia dla jedynego obecnie w Łomży kina.

W sieci pojawiło się dziś podziękowanie dla prezydenta Mariusza Chrzanowskiego i pracowników Urzędu:

"Składamy serdeczne podziękowania dla Pana Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego i pracowników Urzędu Miejskiego w Łomży za okazane nam ogromne wsparcie , w tym bardzo trudnym dla nas czasie . Z inicjatywy Pana Prezydenta Urząd Miejski zakupił vouchery kinowe dla swoich pracowników za dużą kwotę tj.10975 zł netto .

Dziękujemy że o nas pamiętacie .

Właściciele i pracownicy Kina Millenium."

Przypomnijmy: o propozycji wsparcia Kina Millenium informowaliśmy już pod koniec ubiegłego roku. Urząd Miejski w Łomży, tak jak każdy pracodawca prowadzący działalność w formie jednostek budżetowych i samorządowych zakładów budżetowych, tworzy fundusz świadczeń socjalnych bez względu na liczbę zatrudnionych pracowników. Do jego utworzenia zobowiązany jest też każdy pracodawca, zatrudniający co najmniej 20 pracowników na pełne etaty.

Reklama

Jedną z form pomocy pracownikom magistratu w ramach tego funduszu miała być możliwość skorzystania z oferty proponowanej przez Kino Millenium.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości