10 975 zł netto kosztował cykl seansów kinowych, który Urząd Miejski w Łomży zakupił dla swoich pracowników. To forma wsparcia dla jedynego obecnie w Łomży kina.
W sieci pojawiło się dziś podziękowanie dla prezydenta Mariusza Chrzanowskiego i pracowników Urzędu:
"Składamy serdeczne podziękowania dla Pana Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego i pracowników Urzędu Miejskiego w Łomży za okazane nam ogromne wsparcie , w tym bardzo trudnym dla nas czasie . Z inicjatywy Pana Prezydenta Urząd Miejski zakupił vouchery kinowe dla swoich pracowników za dużą kwotę tj.10975 zł netto .
Dziękujemy że o nas pamiętacie .
Właściciele i pracownicy Kina Millenium."
Przypomnijmy: o propozycji wsparcia Kina Millenium informowaliśmy już pod koniec ubiegłego roku. Urząd Miejski w Łomży, tak jak każdy pracodawca prowadzący działalność w formie jednostek budżetowych i samorządowych zakładów budżetowych, tworzy fundusz świadczeń socjalnych bez względu na liczbę zatrudnionych pracowników. Do jego utworzenia zobowiązany jest też każdy pracodawca, zatrudniający co najmniej 20 pracowników na pełne etaty.
Jedną z form pomocy pracownikom magistratu w ramach tego funduszu miała być możliwość skorzystania z oferty proponowanej przez Kino Millenium.