Pracownicy Urzędu Skarbowego w Łomży zapraszają na dyżury podatkowe podczas których udzielane będą informacje nt. rozliczenia PIT.
"Podczas spotkań pracownicy udzielą informacji na temat rozliczania podatku dochodowego za ubiegły rok, pomogą przy wypełnianiu/sprawdzaniu zeznań podatkowych czy też udzielą informacji w zakresie możliwości skorzystania z ulg i odliczeń. Podatnicy wybierający się na dyżury powinni zabrać ze sobą kopię zeznania za 2019 r. i 2018 r., informacje od płatników oraz wszelkie dokumenty potwierdzające poniesione wydatki, które mogą być wzięte pod uwagę podczas rozliczania ulgi rehabilitacyjnej, ulgi internetowej czy ulgi prorodzinnej" - informuje Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku.
Spotkania będą się odbywać w każdy wtorek, w okresie od 16 lutego 2021 do 30 kwietnia 2021 r., w godz. 17:00 - 19:00, w siedzibie Centrum Katolickiego im. Jana Pawła II w Łomży ( ul. Przykoszarowa 55).