Wraz z początkiem marca zmieni się organizacja ruchu na ul. Wojska Polskiego. Kierowcy będą musieli wykazać się cierpliwością, bo wprowadzone zostanie "wahadło". Wszystko z powodu remontu ulicy.
Firma BIK-PROJEKT sp. z o.o. w Łomży informuje, że od wtorku (1.03) planowana jest zmiana organizacji ruchu na drodze krajowej nr 61 - ul. Wojska Polskiego w Łomży. Ruch odbywać się będzie wahadłowo na odcinku pomiędzy ul. Strażacką a ul. Polną. Zmiany związane są z kontynuacją remontu drogi krajowej nr 61 - ul. Wojska Polskiego w Łomży.
Koszt prac na długości ok. 245 m wynosi 2,2 mln zł. Obejmują one m.in. frezowanie nawierzchni bitumicznej jezdni i budowę jej nowej konstrukcji, wymianę kanału deszczowego oraz usunięcie kolizji z istniejącą infrastrukturą elektryczną lub telekomunikacyjną. Inwestycja jest realizowana ze wsparciem środków rezerwy subwencji ogólnej. Prace powinny zakończyć się w czerwcu tego roku.
Źródło: UM Łomża