Reklama

Uwaga na śliskie jezdnie i chodniki!

02/02/2022 12:16

IMGW wydało ostrzeżenie I stopnia dotyczące oblodzenia.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych - Wydział w Białymstoku ostrzega przed oblodzeniem. 

Zjawiska powinniśmy spodziewać się od środowego (2.02) wieczora do czwartkowego (3.02) poranka. 

- Miejscami prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po słabych opadach deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu, powodujące ich oblodzenie. Temperatura minimalna przeważnie około -5°C, przy gruncie około -8°C. Ujemna temperatura powietrza w większości utrzyma się do godzin okołopołudniowych - podaje Mateusz Zamajtys, dyżurny synoptyk IMGW-PIB. 

Reklama

Jest to ostrzeżenie I stopnia. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości