Reklama

W Łomży będzie można skorzystać z bezpłatnych badań ginekologicznych

22/06/2021 08:00

Mieszkanki Łomży będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań w mobilnym gabinecie ginekologicznym, który stanie na parkingu przy Parku Wodnym (ul. Wyszyńskiego).

Badania zostaną przeprowadzone 4 lipca 2021 r. w godz. 10:00–16:00. Zapisy tylko w dniu badania w recepcji gabinetu mobilnego od godz. 9:30. Liczy się kolejność zgłoszeń.

"Bezpłatne badania przeprowadzane w ramach kampanii obejmują kompleksowe badania profilaktyczne, które realizowane będą dla pacjentek zgodnie z zaleceniami lekarza i obejmują    konsultację ginekologiczną, cytologię, USG ginekologiczne, test na obecność wirusa HPV – 14 najbardziej onkogennych typów oraz badanie piersi. Wszystkie pacjentki proszone są o zachowanie reżimu sanitarnego: założenie maseczki, dezynfekcję dłoni oraz zachowanie bezpiecznego dystansu" - informują miejscy urzędnicy.

Reklama

Więcej informacji można uzyskać na stronie www.wkobiecyminteresie.pl lub pod tel. 604 217 257.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości