Reklama

W Łomży możemy podzielić się posiłkiem

27/12/2019 14:24

Dobre, świeże, domowe posiłki, które zostały nam po świętach, możemy przynieść do noclegowni i ogrzewalni dla bezdomnych w Łomży przy ul. Dwornej. Musimy jednak pamiętać, aby uzgodnić to wcześniej z pracownikami. Placówka nie ma możliwości magazynowania większych ilości jedzenia.

Akcja "Podziel się Posiłkiem z Bezdomnymi" polega na tym, że jeśli zostało nam dobre, świeże, domowe jedzenie po świętach, możemy zawieźć je do jednej z wymienionych na stronie fundacji "Podzielmy się" jadłodajni. W województwie podlaskim podane są trzy adresy. W Łomży jest to noclegownia i ogrzewalnia dla bezdomnych przy ul. Dwornej 24a.

Lepiej jednak nie pakować od razu wszystkiego, co zostało nam po świętach. Oddać możemy tylko niewielkie ilości dobrego jedzenia i to tylko po wcześniejszym uzgodnieniu tego z pracownikami noclegowni. Jak przekazał nam dzisiaj dyrektor MOPS-u Wiesław Jagielak, placówka nie dysponuje odpowiednimi chłodziarkami, w których można byłoby magazynować większe ilości jedzenia.

Reklama

Obecnie w noclegowni jest 8 osób i tyle samo w ogrzewalni. Wspomniane wcześniej niewielkie ilości pożywienia mogłyby i musiałyby być konsumowane na bieżąco. Zanim jednak zdecydujemy się na podarunek, skontaktujmy się z pracownikami placówki. (nr tel: 86 216 21 12).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości