Reklama

W PSZOK ponownie będą przyjmowane odpady wielkogabarytowe

23/09/2020 12:20

Od poniedziałku (28.09) w łomżyńskim Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych ponownie przyjmowane będą odpady wielkogabarytowe od mieszkańców Łomży, gminy Łomża i gminy Piątnica.

PSZOK w Łomży znajduje się przy ul. Akademickiej 22. Odpady można nieodpłatnie oddawać w dni powszednie od godz. 7:00 do godz. 16.00.  Do Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych można bezpłatnie oddać następujące selektywnie zebrane odpady komunalne:
•    papier i tekturę;
•    tworzywa sztuczne;
•    drewno;
•    opakowania ze szkła;
•    zużyte opony;
•    zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny;
•    zużyte baterie i akumulatory;
•    przeterminowane leki;
•    oleje silnikowe,
•    farby, kleje, lepiszcza;
•    środki ochrony roślin;
•    odpady wielkogabarytowe;
•    niewielkie ilości odpadów remontowych i budowlanych, tj. odpady betonu oraz gruz beto-nowy z rozbiórek i remontów, zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego oraz odpado-wych materiałów ceramicznych.

Łomżyński PSZOK przez kilka tygodni nie przyjmował odpadów wielkogabarytowych od mieszkańców Łomży, gminy Łomża i gminy Piątnica. Decyzja miała związek z pożarem składowiska odpadów w Czartorii

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości