Szczepionki można przyjąć na wakacjach w górach i nad morzem. Można zaszczepić się po niedzielnej mszy. Dziś przy parafii pw. Bożego Ciała w Łomży z samego rana wszyscy chętni mogą przyjąć preparat przeciwko COVID-19.
Dzisiejsza akcja szczepień to efekt współpracy Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego z proboszczami w regionie. Mobilne punkty szczepień stanęły w przed kościołami w dziesięciu miejscowościach w Podlaskiem.
- Przyszedłem tu zaraz po mszy św. bo tak nakazuje mi sumienie, pamiętając o tych wszystkich, którzy zachorowali na Covid-19 albo na niego zmarli. Warto pomyśleć nie tylko o sobie, ale także o innych - mówi nam pan Marian, który po nabożeństwie po godzinie 8 czekał w kolejce na iniekcje.
Punkt przy parafii pw. Bożego Ciała w Łomży, będzie otwarty do 14.00. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty.