Reklama

Wesprzyj MotoMikołajów!

06/11/2018 06:28

MotoMikołaje 2018 to oddolna inicjatywa grupy motocyklistów, którzy działają na rzecz Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Łomży, Zambrowie i Ostrołęce. Zgromadzone środki pozwolą na zakup m.in. sprzętu RTV i AGD dla podopiecznych POW. Wesprzeć MotoMikołajów może każdy z nas.

Już 7 grudnia w Galerii Veneda odbędzie się finał akcji charytatywnej zorganizowanej przez grupę motocyklistów-Mikołajów. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu RTV i AGD dla podopiecznych Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Łomży, Zambrowie i Ostrołęce.

- Dajmy tym dzieciom coś od siebie. Dobro powraca  - piszą motocykliści.

Aby wesprzeć akcję nie trzeba czekać do finału. Wpłat można dokonywać za pośrednictwem platformy Pomagam.pl:

MotoMikołaje 2018

Organizatorów można znaleźć także na FB: MotoMikołaje Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama