MotoMikołaje 2018 to oddolna inicjatywa grupy motocyklistów, którzy działają na rzecz Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Łomży, Zambrowie i Ostrołęce. Zgromadzone środki pozwolą na zakup m.in. sprzętu RTV i AGD dla podopiecznych POW. Wesprzeć MotoMikołajów może każdy z nas.
Już 7 grudnia w Galerii Veneda odbędzie się finał akcji charytatywnej zorganizowanej przez grupę motocyklistów-Mikołajów. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu RTV i AGD dla podopiecznych Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Łomży, Zambrowie i Ostrołęce.
- Dajmy tym dzieciom coś od siebie. Dobro powraca - piszą motocykliści.
Aby wesprzeć akcję nie trzeba czekać do finału. Wpłat można dokonywać za pośrednictwem platformy Pomagam.pl:
MotoMikołaje 2018
Organizatorów można znaleźć także na FB: MotoMikołaje Łomża