Reklama

Kuzie: Wezwał policję, po czym sam trafił do więzienia

13/09/2022 12:01

Mężczyzna poinformował łomżyńskich policjantów, że jest świadkiem kolizji. Przybyli na miejsce funkcjonariusze... zatrzymali go. Okazało się, że był poszukiwany.

Dyżurny KMP w Łomży otrzymał zgłoszenie od 46-latka, który był świadkiem kolizji w gminie Zbójna.

- Policjanci z patrolówki, którzy pierwsi przyjechali na miejsce szybko ustalili, że 46-latek nie będzie kontynuował dalszej jazdy samochodem, w którym był pasażerem. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że mężczyzna poszukiwany jest przez sąd w Giżycku, który wydał zarządzenie o jego zatrzymaniu. Mieszkaniec gminy Węgorzewo poszukiwany był za kilkukrotne kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. -informuje oficer prasowy łomżyńskiej jednostki policji.

Reklama

46-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok.

zdj. KMP w Łomży

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości