Mężczyzna poinformował łomżyńskich policjantów, że jest świadkiem kolizji. Przybyli na miejsce funkcjonariusze... zatrzymali go. Okazało się, że był poszukiwany.
Dyżurny KMP w Łomży otrzymał zgłoszenie od 46-latka, który był świadkiem kolizji w gminie Zbójna.
- Policjanci z patrolówki, którzy pierwsi przyjechali na miejsce szybko ustalili, że 46-latek nie będzie kontynuował dalszej jazdy samochodem, w którym był pasażerem. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że mężczyzna poszukiwany jest przez sąd w Giżycku, który wydał zarządzenie o jego zatrzymaniu. Mieszkaniec gminy Węgorzewo poszukiwany był za kilkukrotne kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. -informuje oficer prasowy łomżyńskiej jednostki policji.
Reklama
46-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok.
zdj. KMP w Łomży