Reklama

Więźniowie wezmą udział w imprezach biegowych

19/11/2021 09:22

Grupa więźniów będzie mogła wziąć udział w imprezach biegowych. Podpisano już porozumienie, które na to pozwala.

Zakład Karny w Czerwonym Borze zawarł porozumienie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Wspierania Sportu dla Wszystkich "Biegamy dla Zdrowia" w Łomży. Umowę podpisali płk Zbigniew Jankowski oraz prezes stowarzyszenia Hanna Nizińska. 

Zgodnie z zapisami, grupa więźniów będzie mogła wziąć udział w imprezach organizowanych przez stowarzyszenie. Inicjatorem porozumienia był wychowawca ds. sportu. Jak informuje, mjr Dariusz Śmiechowski z-ca rzecznika prasowego, Dyrektora Zakładu Karnego w Czerwonym Borze, w planach jest już wspólna organizacja pierwszej imprezy biegowej na terenie zakładu karnego - „Bieg wilczym tropem”. 

Reklama

 

Źródło: ZK w Czerwonym Borze

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama