Reklama

Woda przydatna do spożycia

12/01/2021 11:03

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Łomży, w ramach sprawowania bieżącego nadzoru sanitarnego nad jakością wody, po przeprowadzeniu badań laboratoryjnych próbki wody z wodociągu Łomża w ramach kontroli wewnętrznej, stwierdził przydatność wody do spożycia przez ludzi.

Próbki wody w ramach kontroli wewnętrznej zostały pobrane 21 listopada 2020 r. z SUW Rybaki – pompownia II (woda uzdatniona – wyjście na miasto).

Źródło: UM Lomza

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości