Wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski jest zakażony koronawirusem - przekazal dziś Podlaski Urząd Wojewódzki. Wczoraj o zakażeniu poinformował również wiceminister Dariusz Piontkowski, szef podlaskich struktur PiS.
Informujemy, iż #wojewodapodlaski #BohdanPaszkowski uzyskał dziś pozytywny wynik testu na #koronawirus. Czuje się dobrze, pracuje zdalnie i przebywa w izolacji domowej - czytamy w komunikacie PUW.
Pozytywny wynik testu otrzymał w ostatnim czasie również wiceminister edukacji Dariusz Piontkowski, szef podlaskich struktur Prawa i Sprawiedliwości
"Otrzymałem pozytywny wynik testu na #koronawirus. Pamiętajmy o stosowaniu się do zasad, które ograniczają transmisję wirusa. Tylko razem możemy pokonać pandemię." - czytamy we wczorajszym (13.04) wpisie wiceministra Dariusza Piontkowskiego
Reklama
Dodajmy, że obaj politycy spotkali się podczas sobotnich uroczystości związanych z 11. rocznicą katastrofy smoleńskiej.
Minionej doby w woj. podlaskim potwierdzono 540 nowych zakażeń koronawirusem. W Polsce takich przypadków odnotowano 21 283.
fot. Podlaski UW