Reklama

Wojewoda Paszkowski i wiceminister Piontkowski mają koronawirusa

14/04/2021 16:55

Wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski jest zakażony koronawirusem - przekazal dziś Podlaski Urząd Wojewódzki. Wczoraj o zakażeniu poinformował również wiceminister Dariusz Piontkowski, szef podlaskich struktur PiS.

Informujemy, iż #wojewodapodlaski #BohdanPaszkowski uzyskał dziś pozytywny wynik testu na #koronawirus. Czuje się dobrze, pracuje zdalnie i przebywa w izolacji domowej - czytamy w komunikacie PUW.

Pozytywny wynik testu otrzymał w ostatnim czasie również wiceminister edukacji Dariusz Piontkowski, szef podlaskich struktur Prawa i Sprawiedliwości

"Otrzymałem pozytywny wynik testu na #koronawirus. Pamiętajmy o stosowaniu się do zasad, które ograniczają transmisję wirusa. Tylko razem możemy pokonać pandemię." - czytamy we wczorajszym (13.04) wpisie wiceministra Dariusza Piontkowskiego 

Reklama

Dodajmy, że obaj politycy spotkali się podczas sobotnich uroczystości związanych z 11. rocznicą katastrofy smoleńskiej.

Minionej doby w woj. podlaskim potwierdzono 540 nowych zakażeń koronawirusem. W Polsce takich przypadków odnotowano 21 283.

fot. Podlaski UW

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości