Reklama

Wojsko przejedzie przez Łomżę

23/11/2021 11:35

Nie tylko w Nowogrodzie będzie można obejrzeć sprzęt Wojska Polskiego. Żołnierze pokażą się również w Łomży.

Przejazd przez Łomżę i prezentacja uzbrojenia to część ćwiczenia TUMAK-21, w którym udział bierze 11. Mazurski Pułk Artylerii z Węgorzewa.

"Przedsięwzięcie rozpocznie się widowiskowym przejazdem  ulicami miasta, podczas którego można będzie podziwiać pojazdy wojskowe. Po nim zaplanowano rozstawienie namiotu promocyjnego 11 MPA i pokaz sprzętu bojowego. Mieszkańcy będą mogli z bliska zobaczyć 7 pojazdów w tym  4 Wyrzutnie Rakietowe WR-40 "LANGUSTA" na podwoziu samochodu ciężarowego" - informuje Urząd Miejski w Łomży. 

Reklama

Prezentacja uzbrojenia odbędzie się  w dniu 24.11.2021 r. w godz. 9.30 - 14.30, na terenie parkingu, tuż obok Parku Wodnego przy ul. Wyszyńskiego.

zdj. 11. Mazurski Pułk Artylerii

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości