Nie tylko w Nowogrodzie będzie można obejrzeć sprzęt Wojska Polskiego. Żołnierze pokażą się również w Łomży.
Przejazd przez Łomżę i prezentacja uzbrojenia to część ćwiczenia TUMAK-21, w którym udział bierze 11. Mazurski Pułk Artylerii z Węgorzewa.
"Przedsięwzięcie rozpocznie się widowiskowym przejazdem ulicami miasta, podczas którego można będzie podziwiać pojazdy wojskowe. Po nim zaplanowano rozstawienie namiotu promocyjnego 11 MPA i pokaz sprzętu bojowego. Mieszkańcy będą mogli z bliska zobaczyć 7 pojazdów w tym 4 Wyrzutnie Rakietowe WR-40 "LANGUSTA" na podwoziu samochodu ciężarowego" - informuje Urząd Miejski w Łomży.
Reklama
Prezentacja uzbrojenia odbędzie się w dniu 24.11.2021 r. w godz. 9.30 - 14.30, na terenie parkingu, tuż obok Parku Wodnego przy ul. Wyszyńskiego.
zdj. 11. Mazurski Pułk Artylerii