Reklama

WOPR Łomża ma terenówkę [FOTO]

15/07/2021 07:56

WOPR Łomża ma własną terenówkę. Samochód został przekazany ratownikom przez białostockich energetyków. - PGE Dystrybucja Oddział Białystok postanowił wesprzeć nasze stowarzyszenie, przekazując samochód terenowy. Wcześniej auto było wykorzystywane przy zadaniach związanych z usuwaniem awarii oraz przy prowadzeniu prac eksploatacyjnych - informuje Tomasz Malinowski, prezes WOPR Łomża.

Auto zostało osobiście przekazane przez Jarosława Kwaska, prezesa zarządu PGE Dystrybucja, który zwrócił uwagę, że tradycją  spółki stało się wspieranie wszelkich inicjatyw służących mieszkańcom lokalnych społeczności. 

- Taka forma pomocy nie jest odosobnionym przypadkiem. W tym roku podobne darowizny zostały przekazane w Oddziale Skarżysko-Kamienna. Stan techniczny samochodu jest bardzo dobry, myślę że przez kilka następnych lat z powodzeniem będzie on służył nowemu właścicielowi – stwierdził z kolei Jacek Michał Płoński, dyrektor generalny Oddziału Białystok.

Reklama

Samochód ma być wykorzystywany przez WOPR do akcji ratowniczych, poszukiwawczych oraz do transportu sprzętu ratowniczego czy łodzi na miejsce wodowania.

"Składamy wielkie podziękowania dla całego zarządu PGE Dystrybucja, Pana Prezesa zarządu PGE Jarosława Kwaska, Pana Dyrektora Oddziału Białystok Jacka Michała Płońskiego, a także dla wszystkich pracowników, mechaników Oddziału Białystok za pomoc w realizacji tego zadania. Mimo swoich lat stan techniczny samochodu jest bez zastrzeżeń. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za tak miłą niespodziankę jaką jest ten samochód" - przekazuje Tomasz Malinowski, prezes WOPR Łomża.

Reklama

fot. WOPR 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama